КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Бориспільська міська організація
Офіційні документи
Меню сайту

Block title
Block content

Форма входу


Категорії розділу

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 15.11.2018, 18:09

Головна » Файли » Офіційні документи

Постанова звітно-виборної конференції освітян
21.10.2015, 12:04

ПОСТАНОВА

звітно-виборної конференції  Бориспільської міської

організації Профспілки працівників освіти і науки України

8 грудня 2014 року

  1. Звіт про роботу президії ради міської організації  профспілки за період з 6 лютого 2012 року до 8 грудня 2014 року прийняти до відома та затвердити.
  2.  Визнати роботу Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України задовільною.
  3. Визнати роботу Ревізійної комісії Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України задовільною.
  4. Здійснювати захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про освіту», «Про вищу освіту», Кодексу законів про працю.
  5. Постійно підвищувати освітній рівень членів міської організації профспілки працівників освіти та профактиву. Систематично проводити навчання профспілкового активу з питань регулювання соціально-трудових відносин, правових та інших питань.
  6.  Головним напрямком діяльності президії визначити роботу щодо виконання Угоди та контролю за виконанням колективних договорів у навчальних закладах міста.
  7.  Використовуючи надані чинним законодавством повноваження встановити контроль за дотриманням норм охорони праці.
  8.  Президії Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України в межах правового поля, здійснювати контроль за дотриманням чинного законодавства в трудових відносинах, оплати праці та інше.

 

  1. Президії ради міської організації  профспілки спрямувати свою діяльність на збереження профспілкового членства, зміцнення єдності та солідарності всіх організаційних ланок , покращення стилю, форм і методів роботи, реалізації статутних повноважень і завдань. З цією метою:

9.1. Домагатися виконання норм чинного законодавства щодо створення необхідних умов праці для членів Профспілки, гідної оплати їх праці. Використовувати для захисту законних прав та інтересів членів Профспілки всі передбачені чинним законодавством України форми і методи профспілкового впливу.

9.2. При формуванні місцевого бюджету відстоювати право працівників освіти на повну оплату праці відповідно до чинного законодавства, охорону праці, виплату допомоги на оздоровлення, преміювання, забезпечення виплати  педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків у повному обсязі.
9.3.Спрямувати діяльність президії і ради Бориспільської міської  Профспілки працівників освіти  і науки на організаційно-статутне зміцнення міської та первинних профспілкових організацій, на вдосконалення системи мотивації перебування в галузевій профспілці.

9.4. Постійно інформувати членів Профспілки про роботу президії  через засоби масової інформації. Удосконалювати роботу  з методичного забезпечення діяльності, проводити навчання профактиву та контролювати  роботу профкомів з питань інформування членів профспілки про статутну  діяльність галузевої профспілки, змін в трудовому законодавстві та системі оплати праці.

9.5.  Спільно з профспілковими комітетами посилити  громадський  контроль за станом безпеки праці в навчальних закладах міста згідно Закону України  «Про охорону праці». Проводити навчання  голів профкомів та представників профспілки з охорони праці.

9.6. Працювати над вдосконаленням  системи роботи із створення умов для здорового способу життя членів профспілки, задоволення духовних запитів освітян та запровадження нових форм культурно-масової та  спортивної роботи.

 

 

Категорія: Офіційні документи | Додав: adminmbr
Переглядів: 95 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Конструктор сайтів - uCoz