КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Бориспільська міська організація
Меню сайту

Block title
Block content

Форма входу


Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.05.2019, 22:00

Головна » 2015 » Грудень » 15 » Профспілка звітує
12:42
Профспілка звітує

10 грудня 2015 року президія Бориспільської міської організації профспілки освітян звітувала про роботу за 2015 рік . У засіданні ради взяли участь:

 • голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і наук України Цикалюк Анатолій Данилович;
 • депутат міської ради Годунок Ярослав Миколайович;
 • заступник начальника управління освіти і науки Письменний Володимир Петрович;
 • головний бухгалтер управління освіти і науки Стромець Олена Іванівна;
 • завідувач міського методичного кабінету Мозгова Людмила Анатоліївна
 • голови профспілкових комітетів навчальних закладів містаПрослухали та обговорили:

Звіт президії Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за 2015 рік.

Звіт ревізійної комісії Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за 2015 рік.  

Під час обговорення доповідей піднімались питання активної співпраці профспілки з місцевими органами влади та органами місцевого самоуправління з метою відстоювання соціально-економічних інтересів членів профспілки, збереження профспілкового членства, зміцнення єдності та солідарності всіх профспілкових ланок, покращення стилю, форм і методів роботи у первинних профспілкових організаціях. Визначили пріоритетні завдання роботи  міської та первинних профспілкових організацій освітян на 2016 рік - це захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, підвищення престижу педагогічної праці на всіх рівнях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відстоювання трудових прав та соціально-економічних інтересів членів профспілки. Роботу президії міської профспілки освітян визнано задовільною. Прийняли Постанову ради Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

Заслухавши і обговоривши звіт президії Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України слід відзначити, що у 2015 році міська організація профспілки освітян проводили значну роботу з реалізації статутних завдань щодо здійснення захисту професійних, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Виходячи з вище сказаного Бориспільська міська організація профспілки працівників освіти і науки постановляє:

 1. Звіт про роботу президії ради міської організації  профспілки за 2015 рік прийняти до відома та затвердити.
 2. Визнати роботу Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України задовільною.
 3. Визнати роботу Ревізійної комісії Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України задовільною.

Раді Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

 1. Здійснювати представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, підвищення престижу педагогічної праці на всіх рівнях органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням усіх передбачених законодавством форм і методів роботи;
 2. Вважати одним із головних завдань  - збереження всіх організаційних ланок, добровільне залучення працівників галузі до членства у Профспілці;
 3. Активізувати роботу з соціального діалогу з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування з метою відстоювання трудових прав та соціально-економічних інтересів членів профспілки;
 4. Співпрацювати з місцевими органами влади під час розробки регіональних стратегій розвитку, планів заходів з їх реалізації для врахування інтересів членів профспілки;
 5.  Головним напрямком діяльності президії визначити роботу щодо виконання Угоди та контролю за виконанням колективних договорів у навчальних закладах міста.
 6. Систематично проводити навчання профспілкового активу з питань регулювання соціально-трудових відносин, правових питань та дотриманням норм охорони праці.
 7. Президії ради міської організації  профспілки спрямувати свою діяльність на збереження профспілкового членства, зміцнення єдності та солідарності всіх організаційних ланок , покращення стилю, форм і методів роботи, реалізації статутних повноважень і завдань.
 8. Постійно інформувати членів Профспілки про роботу президії  через засоби масової інформації.
 9. Удосконалювати роботу  з методичного забезпечення діяльності, проводити навчання профактиву та контролювати  роботу профкомів з питань інформування членів профспілки про статутну  діяльність галузевої профспілки, змін в трудовому законодавстві та системі оплати праці.
 10.  Працювати над вдосконаленням  системи роботи із створення умов для здорового способу життя членів профспілки, задоволення духовних запитів освітян та запровадження нових форм культурно-масової та  спортивної роботи.
 11. Схвалити Основні напрями діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки  та забезпечити їх реалізацію.

Профспілковим комітетам первинних профспілкових організацій:

 1. Здійснювати захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про освіту», «Про вищу освіту», Кодексу законів про працю;
 2. Посилити  громадський  контроль за станом безпеки праці в навчальних закладах міста згідно Закону України  «Про охорону праці».
 3. Забезпечити дієвий контроль за виконанням колективних договорів;

Вважати одним із найважливіших завдань відстоювання права членів профспілки на гідну оплату праці, як головного чинника соціального, економічного розвитку суспільства та держави, яка виконуватиметься в умовах свободи, рівності, безпеки, поваги до людської гідності й забезпечить підвищення якості освіти, статусу педагога, мотивації педагогічної праці.

 Голова міської організації профспілки                                                    Нікітко Т.В.

Переглядів: 192 | Додав: adminmbr | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2019
Конструктор сайтів - uCoz